Historie PURE – čistá práce

Firma Pure Encapsulations® byla založena v roce 1991 v USA. Synonymem pro produkty PURE je pojem KVALITA. Již déle než 20 let vyrábíme vysoce hodnotné čisté substance totožné s přírodními. Bez přídavných chemických či obsahových látek., které mohou vyvolat nejrůznější alergie. Tím jsme získali celosvětově jméno jako výlučný výrobce čistých bio-aktivních, mikrovyživujících látek.

Veškeré výrobky firmy Pure Encapsulations® jsou založeny na certifikovaných surovinách, farmaceutické čistotě a nejvyšších možných standardech kvality. Aby se předem vyloučil jakýkoliv kontakt s cizími substancemi, vyrábíme v našem vysoce moderním závodě v Sudbury v Massachusetts pouze vlastní substance. Veškerá výroba probíhá v prostorách s kontrolovanou teplotou, vlhkostí a prašností. Před každou novou šarží se celé plnicí zařízení rozebere na jednotlivé části, sterilizuje a opět sestaví. Po pět let uchováváme nezávislé laboratorní analýzy každé šarže.

Tím Pure Encapsulations® překračuje dokonce i přísné standardy a normy úřadu pro kontrolu léčiv United States Pharmacopoeia (USP), a současně i výrobní směrnice amerického úřadu pro kontrolu potravin a povolování léků (FDA).

Není divu, že Pure Encapsulations® byla při studii nezávislé testovací laboratoře Consumer Lab v roce 2012 znovu zvolena jako nejdůvěryhodnější značka pro potravinové doplňky v USA. To však není jediné vyznamenání, které jsme v nedávné minulosti získali. V Rakousku výrobky Pure Encapsulations® obdržely nedávno od Nährstoffakademie Salzburg pečeť kvality jako bezpečný potravinový doplněk.

Čistá užitečnost

Díky čisté práci u firmy Pure Encapsulations® je zaručena i čistá užitečnost. Odborníci na zdraví a výživu doporučují příjem vysoce hodnotných čistých substancí v těchto oblastech: sportovní lékařství, terapie mikroživinami a vitálními látkami, dietologie, nutriční lékařství, aplikovaná kinesiologie, ortomolekulární lékařství, mitochondriální medicína, anti-aging medicína a mnoho dalších.

Pro účinnou aplikaci Pure Encapsulations® je důležitý výchozí přesný, odborně fundovaný průzkum tělu vlastních mikroživin. Proto spolupracujeme s řadou odborníků a poskytujeme odborné poradenství.