Kontrolovaná kvalita

Aby se příjemce mohl cítit jako proměněný, musí jít o čisté substance vynikající kvality. Proto se nejvyšší kvalitě a její kontrole u PURE věnuje maximální pozornost. Proto jsou všichni dodavatelé sice pečlivě certifikováni, ale suroviny, které dodali, jsou však navíc testovány v laboratořích nezávislých kontrolních pracovišť. Standardní testy, které se tam provádějí, se soustředí na obsah a čistotu preparátů.

Běžnou metodou je přitom takzvaná vysokotlaká kapalinová chromatografie, zkráceně označovaná HPLC. Kvůli stoprocentnímu vyloučení nečistot se provádí i mikrobiologická kontrola. Výsledky zkoušek Pure Encapsulations® v žádném případě netají. Hodnoty analyzovaných surovin ochotně poskytujeme odborným kruhům k dalšímu zkoumání.

Bezpečná čistota

Výrobky Pure Encapsulations® neobsahují laktózu, fruktózu, gluten ani umělá barviva či ochucující látky. Prostě PURE. To má zásadní význam pro alergiky a osoby, které nesnášejí určité potraviny. Mohou rovněž zcela a plně důvěřovat čistým substancím, protože i v jejich případě je zaručen příjem a maximální stravitelnost v těle. Neexistuje naopak žádné zpoždění či zředění v případě biodisponibility mikroživin.

Pro účinnou aplikaci Pure Encapsulations® je důležitý výchozí přesný, odborně fundovaný průzkum tělu vlastních mikroživin. Proto spolupracujeme s řadou odborníků a poskytujeme odborné poradenství.